شرکتهای فعال در فروش دستگاه حضور و غیاب

در این مقاله خواهید آموخت

امروزه شرکت های بسیاری در زمینه ی فروش دستگاه های حضور و غیاب و ارائه ی خدمات پس از فروش آن فعالیت دارند. اما شناختن نمایندگی ها و شرکتهای دستگاه حضور و غیاب معتبر به خرید با کیفیت تر کمک کرده و سبب اطمینان خاطر در این زمینه خواهد شد. در ادامه لیستی از شرکت های مطرح در این زمینه به همراه توضیح کوتاهی در خصوص آن ها آورده شده است.

تمامی این شرکت ها معتبر بوده و اسامی صرفا به ترتیب حروف الفبا آمده اند.

شرکتهای دستگاه حضور و غیاب

1- شرکت آراز

شرکت آراز دارنده ی پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و تولید سیستم های کنترل تردد کارکنان، از سال 1372 فعالیت خود را در زمینه ی تولید و طراحی سیستم های الکترونیکی و محاسباتی پیشرفته غیاب آغاز کرده و تا کنون به فعالیت خود ادامه داده است.

2- آرمان اندیش

شرکت آرمان اندیش از شرکتهای دستگاه حضور و غیاب و ارائه دهنده ی سیستم حضور غیاب می باشد.

3- افق فراویژن

یکی از شرکت های فعال در زمینه ی سیستم های حضور و غیاب می توان شرکت افق فراویژن را نام برد.

4- پالیز افزار

شرکت پالیز افزار یکی از شرکت های حرفه ای در زمینه طراحی و تولید دستگاه های حضور و غیاب و سیستم های کنترل تردد در ایران می باشد. شركت پالیزافزار در سال  ۱۳۷۵ فعالیت خود را آغاز نموده است.

5- پردازش تردد

شركت پردازش تردد در زمینه ی سخت افزار و نرم افزار های سیستم های کنترل تردد پرسنلی فعالیت داشته و تا کنون خدمات زیادی را در این زمینه ارائه داده است.

6- پردازنده پارس

شركت پردازنده پارس در سال 1385 با هدف ارائه خدمات در زمینه ی اتوماسیون های مبتنی بر کارت هوشمند تاسیس شد و تا به امروز در این زمینه فعالیت داشته است.

7- پیشگامان ماندگار

شرکت پیشگامان ماندگار از سازمان های فعال در زمینه سیستم های اتوماسیون اداری و دانشگاهی بوده و دارای بیش از دو دهه سابقه می باشد.

8- تایگر

شرکت تایگر از سال 1378 به عنوان یک گروه طراحی مهندسی فعالیت خود را در زمینه ی سیستم های ورود و خروج آغاز کرده است.

9- تولید داده های اکسیر

شرکت تولید داده های اکسیر نیز یکی از شرکت های فعال در زمینه ی کنترل دسترسی و دستگاه های حضور و غیاب می باشد.

10- خراسان آشنا افزار

شرکت خراسان آشنا افزار با هدف ارائه ی خدمات در حوزه ی دستگاه های حضور و غیاب تاسیس گردیده است.

11- داده پردازان سیراف

شرکت داده پردازان سیراف فعالیت خود را در زمینه ی فروش دستگاه های حضور و غیاب از سال 1388 به طور رسمی آغاز کرده است.

12- دنیای پردازش

شرکت دنیای پردازش در سال 1369 با همکاری گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و با هدف فعالیت در زمینه سیستم های حضورغیاب تاسیس گردید. این شرکت در سال 1369 فعالیت خود را به عنوان موسسه ی تحقیقاتی آغاز و فعالیت رسمی و تجاری خود را در سال 1373 شروع کرد.

13- سامانه های بعد پنجم

شرکت سامانه های بعد پنجم ارائه دهنده ی انواع خدمات حضور غیاب از جمله دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم می باشد.

14- سیمرغ جهان گستر

شرکت سیمرغ جهان گستر با هدف فعالیت در زمینه ی اتوماسیون صنعتی و تولید و توسعه ی دستگاه های حضور و غیاب از سال 1375 تاسیس گردیده است.

15- طرح و پردازش غدیر

شرکت طرح و پردازش غدیر با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه سیستم های حضور و غیاب، از نمایندگان برندهای جهانی در ایران می باشد.

16- طلوع پردیس

شرکت مهندسی طلوع پردیس نماینده رسمی برند کره ای ویردی (virdi) در ایران می باشد. این شرکت با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه سیستم های کنترل دسترسی، ارائه دهنده ی انواع دستگاه های حضور و غیاب و خدمات پس از فروش آن می باشد.

17- علم و صنعت

شرکت علم و صنعت از سال 1371 به عنوان یکی از شرکت های مطرح در زمینه ی تولید و عرضه ی سیستم های کنترل حضور و غیاب در کشور فعالیت خود را شروع کرده است.

18- کارا2000

شرکت کارا دوهزار یک شرکت دانش بنیان با  بیش از 30 سال تجربه بوده که در زمینه ی سیستم های حضور و غیاب و نرم افزارهای مربوط به آن فعالیت می کند.

19- کارابان

شرکت کارابان فعالیت خود را در زمینه ی کنترل دسترسی و سیستم های حضور و غیاب از سال 1378، و با هدف تولید نرم افزار با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها، آغاز کرده است.

20- کسری

شرکت مهندسی کسرا از شرکت های فعال در زمینه سیستم های کنترل و ثبت تردد و دارای بیش از دو دهه تجربه می باشد.

21- گروه مهندسی رسا

گروه مهندسی رسا از ارائه دهندگان دستگاه های الکترونیکی اتوماسیون اداری و نیز نرم افزارهای مربوط به این زمینه بوده و فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است.

22- ماداکتو

شرکت ماداکتو از شرکت های دانش بنیان و فعال در زمینه سیستم های کنترل دسترسی و تجهیزات کنترل تردد می باشد. این شرکت فعالیت حرفه ای خود را از سال 1385 آغاز نموده است.

23- نانو تایم

شرکت نانو تایم ارائه دهنده ی انواع دستگاه حضور و غیاب در اصفهان می باشد.

 

 

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (3 رای)
به بالا بروید