دستگاه حضور و غیاب

دستگاه‌های حضور غیاب (attendances device)، امروزه مورد استقبال بسیاری از مدیران کسب و کارها قرار گرفته اند. علت اصلی بهره وری از این سیستم ها، امکان نظارت بر عملکرد و ساعات کاری پرسنل و استفاده ی حداکثری از ظرفیت های مالی و انسانی در راستای تحقق اهداف مجموعه است. تا پیش از ظهور سیستم های حضور و غیاب، ساعت ورود و خروج کارکنان در شرکت ها ثبت نمیشد و همین عامل منجر به بی نظمی می گردید.
امروزه پرداخت حقوق و مزایا با استفاده از داده های موجود در نرم‌ افزار حضورغیاب بسیار آسان شده است، همچنین با به کارگیری این روش، احتمال بروز اشتباه کاهش یافته و همین امر پرداخت حقوق را دقیق ساخته است. این سیستم ها، یک راهکار عالی برای ثبت تردد کارکنان و افراد حاضر در یک مجموعه بوده و به کمک آن‌ها می‌توانید نظارت خوبی بر ساعات کاری، وضعیت مرخصی و به طور کلی فعالیت پرنسل مجموعه داشته باشید.

خرید دستگاه حضور غیاب

با خرید سیستم کنترل تردد، حضورغیاب یا ساعت زنی، می‌توانید رفت و آمد پرسنل‌تان را به صورت دقیق چک کرده و از حضور و یا عدم حضور اشخاص در هر تاریخ خاص در مجموعه ی خود مطلع شوید. همچنین با بررسی وضعیت ورود و خروج کارمندان مجموعه، می‌توانید در تصمیم گیری‌های بعدی‌تان بهتر عمل کرده و شرایط رشد و ارتقای مجموعه را به طور بهتری رقم بزنید. در واقع با خرید دستگاه حضورغیاب از شرکت طلوع پردیس، می‌توانید مبلغ و ساعات کاری مربوط به اضافه کار را با دقت بیشتری محاسبه کرده و علاوه بر صرفه جویی در وقت، از پرداخت هزینه‌های کمتر یا بیشتر جلوگیری کنید.

انواع دستگاه حضور و غیاب

لازم است تا پیش از خرید سیستم حضور و غیاب، با دو نوع اصلی این دستگاه‌ها یعنی دستگاه حضور و غیاب کارتی و دستگاه حضور و غیاب بیومتریک آشنا شوید.

دستگاه حضوروغیاب کارتی

اگر به دنبال یک دستگاه حضور و غیاب خوش قیمت با کاربری مناسب هستید، دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی بهترین گزینه‌ای است که پیش روی شما قرار می‌گیرد. به طور کلی کار با این دستگاه‌ها بسیار آسان بوده و شما می‌توانید در تمام مجموعه‌هایی که قصد استفاده از سیستم حضور و غیاب را دارید، از دستگاه‌های کارتی استفاده کرده و در هزینه‌هایتان صرفه جویی نمایید. عملکرد این دستگاه‌ها با استفاده از کارت مخصوصی است که در اختیار پرسنل قرار گرفته و آن‌ها با قراردادن این کارت جلوی دستگاه، وضعیت خود را ثبت می‌کنند.

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

در دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک از عوامل هویتی مثل اثر انگشت و عنبیه چشم برای ثبت وضعیت پرسنل استفاده می‌شود. این نوع دستگاه‌ها از نظر کارکرد، کمی پیچیده‌تر از دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی بوده و در عوض سطح امنیت و دقت بیشتری در ثبت حضور و غیاب افراد یک مجموعه فراهم می‌کنند. شایان ذکر است امکان تقلب و اشتباه در این دستگاه‌ها بسیار کمتر از دستگاه حضور و غیاب کارتی می‌باشد. هم اکنون بهترین دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک در ایران، در سایت طلوع پردیس در دسترس شما عزیزان است.

مزایای استفاده از دستگاه حضور و غیاب

در این بخش قصد داریم تعدادی از مزایا و فوایدی که این دستگاه‌ها در اختیار مدیران مجموعه قرار می‌دهند را در کنار شما عزیزان و مشتریان گرامی طلوع پردیس مرور کنیم:

پرفروش ترین دستگاه حضور و غیاب

اگر قصد خرید سیستم حضور و غیاب را داشته باشید، با مدل‌های مختلفی از این محصول در بازار مواجه خواهید شد. در این بخش با معرفی دو مدل از برترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌های حضور و غیاب ایران در خدمت شما هستیم.

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد UBio-X Pro Lite

  • شناسایی از طریق تشخیص چهره – اثرانگشت – کارت بدون تماس – کلمه عبور
  • مجهز به سیستم عامل داخلی اندروید و صفحه نمایش لمسی و تمام رنگی 5 اینچی
  • قابلیت نگهداری و ذخیره 10,000,000 رکورد تردد در حافظه داخلی
  • مجهز به سنسور مادون قرمز جهت شناسایی چهره در محیط های تاریک
  • قابلیت نگهداری اطلاعات در حافظه داخلی در صورت قطع برق و باطری

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد AC-2100 Plus

  • شناسایی از طریق اثرانگشت و کارت بدون تماس
  • مجهز به سنسور نوری ضد خش و تقلب و صفحه نمایش رنگی 1.77 اینچی
  • قابلیت نگهداری و ذخیره 100,000 رکورد تردد در حافظه داخلی
  • شناسایی اثر انگشت زیر 1 ثانیه به صورت مقایسه ای (1:1) و شناسایی (1:N)
  • نگهداری اطلاعات در حافظه داخلی در صورت قطع برق و باطری

سیستم حضور و غیاب و کنترل دسترسی Virdi

سیستم حضور و غیاب جهت محاسبه زمان حضور، کسرکار و سایر موارد نظیر مرخصی، ماموریت و … به کار گرفته می‌شود. این سیستم از دو بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار تشکیل می‌گردد که هر کدام از آن‌ها وظیفه خود را دارد. در قسمت زیر برخی از دستگاه‌های برند کره‌ای virdi را برای نمایش قرار داده‌ایم و در ادامه در رابطه با نرم افزارهای متصل به این دستگاه‌ها توضیحات تکمیلی را ارائه نمودیم.

انواع نرم‌افزارهای دستگاه حضور و غیاب

تمامی سیستم‌های حضور و غیاب دارای سامانه و نرم افزارهایی هستند که عملکرد آن‌ها در دو حالت تحت وب و ویندوز طبقه‌بندی می‌شود. این دستگاه‌ها به گونه‌ای عمل می‌کنند که در آن دستگاه اصلی وظیفه ثبت ساعت تردد یا همان ورود و خروج افراد را بر عهده داشته و بخش نرم افزاری هم با کمک دیتاهای موجود از ترددهای ثبت شده، اطلاعات مختلفی از وضعیت کلی هر فرد را به مدیران ارائه می‌کند. در نرم‌افزار حضور و غیاب برای سازمان‌ها و مجموعه‌های مختلف امکان تعیین شرایط خاص وجود دارد. از آن جایی که قوانین کارفرمایان در رابطه با محاسبه تاخیر، غیبت، اضافه کار، مرخصی، ماموریت، محاسبه کارکرد ماهانه و… ممکن است با یکدیگر تفاوت‌هایی داشته باشد، بنابراین نرم‌افزار سیستم حضور و غیاب که به عنوان هسته اصلی سامانه حضور و غیاب به شمار می‌رود به شکل موردنیاز کارفرما کانفیگ شده و شما می‌توانید دیتاهایتان را بر اساس چیزی که می‌خواهید در انتهای هر دوره داشته باشید. تاکنون مدل‌های مختلفی از دستگاه‌های حضور و غیاب در کشور ما تولید شده است که هر یک از آن‌ها ویژگی‌های مثبت و منفی خود را داشته و با کارایی‌شان سعی در انجام وظایف در سریع‌ترین زمان و بهترین شکل دارند. انواع رایج دستگاه‌های حضور و غیاب شامل دستگاه‌هایی مثل حضور و غیاب اثر انگشت، حضور و غیاب تشخیص چهره و حضور و غیاب کارتی می‌باشند که تمامی آن‌ها قابلیت اتصال به نرم افزارهای یاد شده را دارند. خوشبختانه شرکت طلوع پردیس با ارائه تمام مدل‌های دستگاه حضور و غیاب و اتصال آن‌ها به نرم‌افزار تحت وب یا ویندوزی، نیاز شما را به بهترین شکل هدف قرار داده و می‌تواند نرم افزارهای مختلف را با توجه به سلیقه و حوزه فعالیت مجموعه نصب و اجرایی کند. در این بخش ویژگی‌های نرم‌افزار حضور و غیاب تحت وب و نرم‌افزار ویندوزی را به شما عزیزان شرح داده ایم.

نرم افزار آنلاین تحت وب

نرم‌افزار حضور و غیاب تحت وب نرم افزاری بسیار جامع و کامل است که عملکردی مبتنی بر وب داشته و برای کارکرد صحیح آن نیاز به اینترنت می‌باشد. این نرم‌افزار امکانات فراوانی را در اختیار مدیران و پرسنل هر مجموعه قرار داده و شما به عنوان مدیر مجموعه، در هر مکان و زمان و با هر وسیله ارتباطی می‌توانید تنها با اتصال به اینترنت وارد پنل نرم‌افزار مجموعه خود شده و به تمامی اطلاعات تردد پرسنل‌تان دسترسی داشته باشید.

نرم افزار ویندوزی

نرم‌افزار ویندوزی این دستگاه‌ها قابلیت نصب بر روی رایانه‌های مختلف را دارا بوده و از امکاناتی همچون تعریف گروه کاری و پرسنل به صورت نامحدود، امکان تعریف انواع حالت‌های کاری، پشتیبانی از تقویم شمسی با تعطیلات رسمی، قابلیت محاسبه تأخیر، تعجیل، غیبت و کسری کار، امکان گزارش گیری روزانه، هفتگی و ماهانه و… برخوردار می‌باشد. شایان ذکر است عملکرد نرم افزارهای ویندوزی لزومی بر اتصال به اینترنت ندارد.

نمایندگی رسمی برند کره‌ای virdi در ایران

به دلیل تحریم‌های شدید و سنگینی که در ایران وجود دارد، بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده دستگاه‌های حضور و غیاب در دنیا قابلیت ورود مستقیم به بازارهای داخلی ایران را نداشته و از این رو شرکت‌های ایرانی اقدام به ورود و نمایندگی از محصولات این برندها می‌کنند. شرکت طلوع پردیس هم یکی از شرکت‌های ایرانی واردکننده دستگاه‌های باکیفیت و اصل کره‌ای برند virdi در ایران بوده و در کنار این برند معتبر، نمایندگی برخی از برندهای باکیفیت چینی در ایران را نیز برعهده دارد. بنابراین اگر قصد خرید این دستگاه‌ها را دارید، می‌توانید به شرکت طلوع پردیس اعتماد کرده و با خرید دستگاه‌های حضور و غیاب از این مجموعه، خیال‌تان را از بابت سرویس‌های دوره‌ای و ارتقاء آن‌ها راحت کنید. اگر شما بتوانید دستگاه حضور و غیاب کارآمد و مفیدی را برای سازمانتان تهیه نمایید، حتی اگر قیمتی نسبتا بالا برای آن صرف کنید این هزینه در طول مدت زمان کوتاهی به شما برخواهد گشت. چرا که با ثبت دقیق حضور و غیاب و عملکرد کارکنان، قادر خواهید بود به میزان ۱۰٪ تا ۱۵٪ در هزینه‌های حقوق و دستمزد خود صرفه جویی کرده و این صرفه جویی موجب می‌شود هزینه دستگاهی که در اختیار دارید در چندماه به شما بازگشت داده شود. در حقیقت خریدن یک دستگاه حضور غیاب خوب و کاربردی، به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلند مدت مطرح بوده و نرخ بازگشت سرمایه کوتاه مدتی دارد. از این رو دستگاهی را تهیه کنید که مطلوب‌ترین خدمات و سرویس‌ها را به شما ارائه دهد. بدون شک با خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان قیمتی که در کمپانی بی‌اعتباری ساخته شده، با پشیمانی بزرگی مواجه خواهید شد. شرکت طلوع پردیس به عنوان نمایندگی برند کره‌ای virdi در ایران فعالیت کرده و محصولات این شرکت را به ایرانیان عزیز ارائه می‌کند.

پشتیبانی فنی و نرم افزاری از دستگاه‌ها

آن چه واضح می‌باشد این است که هرچه زمان رو به جلو می‌رود، تغییرات اساسی در لوازم و دستگاه‌های مختلف به واسطه پیشرفت تکنولوژی بیشتر حس می‌شود. به همین خاطر افرادی که از سیستم حضور غیاب استفاده می‌کند نیاز به امکانات جدید نرم افزاری و سخت افزاری پیدا کرده و ارتقاء دستگاه‌های خریداری شده را از شرکت‌های ارائه دهنده این دستگاه‌ها می‌طلبند. در این بین ممکن است شرکت‌ها و نمایندگی‌های غیررسمی و نامعتبر، توانایی توسعه و ارتقای محصول خود را نداشته و به این علت از ارائه خدمات به کاربران خودداری کنند. این حالت موجب می‌شود پس از مدتی دستگاه شما از تکنولوژی روز دنیا دور بماند و دیگر نتوانید نیازهایتان را برآورده کنید. شرکت طلوع پردیس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های ارائه کننده دستگاه حضور و غیاب در ایران است که همواره برای مشتریان خود بالاترین سطح از پشتیبانی فنی دستگاه‌ها را در نظر می‌گیرد. از این رو با خرید دستگاه حضور و غیاب از شرکت طلوع پردیس، این اطمینان را داشته باشید که روی خط تکنولوژی و همگام با آخرین متدهای روز دنیا خواهید بود. نرم افزارهای تحت وب و ویندوزی مدیریت دستگاه هم مورد دیگری است که در زمان خرید باید به آن توجه شود. نرم افزارهایی که به دستگاه‌های حضور و غیاب متصل می‌شوند از یک سری امکانات برخوردارند. این امکانات برای دستگاه‌های ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف تفاوت‌هایی با یکدیگر داشته و برای این که بتوانید تمام خواسته‌هایتان را با کمک نرم‌افزار رفع کنید، لازم است تا پیش از خرید با نماینده فروش شرکت طلوع پردیس گفت و گویی داشته باشید. پشتیبانی از شما مشتریان عزیز با کمک متخصصین باتجربه و حرفه‌ای صورت گرفته و ما در این مجموعه با تمام وجود در راستای کسب رضایت و حل مشکلات‌تان تلاش خواهیم کرد.

بهبود عملکرد سازمان با خرید دستگاه حضور و غیاب

سیستم حضور و غیاب موارد متعددی را پشتیبانی می‌کند. مواردی مثل کنترل ورود و خروج پرسنل در مکان‌های تعیین شده، تحت نظر گرفتن کامل افراد برای حضور در مکان‌های مختلف، محدود کردن رفت و آمدها به یک بخش و غیره. در واقع شما با استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب می‌توانید متوجه زمان دقیق حضور یک فرد در یک بخش شده و از این رو اطلاعات خود را برای مدیریت هرچه بهتر کارکنان‌تان بالا ببرید. خرید سیستم حضور غیاب باعث افزایش بهره وری و حفظ سرمایه‌های شما در محیط کارتان می‌شود. شرکت طلوع پردیس یکی از بزرگ‌ترین مراکز فروش دستگاه حضور و غیاب در کشور است. این شرکت مفتخر است اعلام کند که به عنوان یکی از قدیمی‌ترین ارائه کنندگان سیستم حضور و غیاب در ایران، تجربه‌ای چندین و چندساله در زمینه عرضه مدل‌های مختلف سامانه دستگاه حضور و غیاب و گیت کنترل تردد دارد.

برای ارتباط با بخش فروش و استعلام قیمت دستگاه‌های حضور و غیاب، کافیست با شماره تماس ۰۲۱۸۸۳۱۲۰۱۰ در ارتباط باشید.

نصب، راه اندازی و سرویس دستگاه حضور و غیاب

نصب و راه اندازی دستگاه‌های حضور و غیاب نباید در کار دیگر سیستم‌هایی که در سازمان در حال اجرا هستند اختلالی ایجاد کند. از این رو نصب و راه اندازی دستگاه‌های حضور و غیاب باید به وسیله متخصصی انجام شود که مهارت کافی در این کار دارد و ما در طلوع پردیس از این متخصصان برخوردار هستیم. این مورد از یک طرف و از طرفی دیگر سهولت در استفاده از سیستم حضور غیاب برای پرسنل و مدیر مجموعه، دو فاکتور مهم در نصب و راه اندازی دستگاه حضور و غیاب به شمار می‌رود. بدون شک هیچ کارفرمایی دوست ندارد دستگاهی را خریداری کند که عملکرد آن زمان زیادی از پرسنلش بگیرد. از این رو پیشنهاد می‌کنیم دستگاهی را خریداری کنید که در کنار امکانات زیاد، از عملکرد ساده‌ای برخوردار بوده تا تمام پرسنل بتوانند به سادگی و در سریع‌ترین زمان از آن برای ثبت حضور و غیاب خود استفاده کنند. اگر شما هم به دنبال دستگاه‌های حضور و غیابی هستید که نمایندگی ارائه دهنده آن تمام امور مربوط به نصب، راه اندازی و سرویس‌های دوره‌ای آن را برعهده بگیرد، دستگاه‌های حضور و غیاب طلوع پردیس بهترین انتخاب پیش روی شما می‌باشد. مجموعه ما با بهره مندی از کادری مجرب و حرفه ای، یکی از قدیمی‌ترین مراکز نمایندگی دستگاه‌های حضور و غیاب در ایران بوده و این ضمانت را به خریداران می‌دهد تا پس از فروش دستگاه ها، تمام خدمات مربوط به نصب و راه اندازی، تعمیر و سرویس دوره‌ای آن‌ها را به بهترین شکل برعهده بگیرد. در این بین شایان ذکر است بدانید، اگر می‌خواهید انتخابی بی‌نقص برای خرید دستگاه حضور و غیاب داشته باشید، طلوع پردیس بهترین و مطمئن‌ترین گزینه پیش روی شماست.

نرم افزار قدرتمند محاسبه حقوق و دستمزد

سهولت محاسبه حقوق و دستمزد در انتهای هر ماه که همواره به عنوان یکی از دغدغه‌های کارفرمایان مطرح است، مزیت دیگر دستگاه‌های حضور و غیاب می‌باشد. این دستگاه‌ها به شما ساعات کاری هر کارمند را نشان داده و شما بر اساس این ساعات کاری برای هر شخص حقوق و دستمزد تعیین می‌کنید. به این شکل هیچ مبلغی از حقوق پرسنل کم و یا زیاد نخواهد شد و همین موضوع در ایجاد تراز مالی صحیح و اصولی تاثیرگذار است. احتمال خطا در محاسبه کارکرد و ورود و خروج پرسنل با خرید دستگاه حضور غیاب شرکت طلوع پردیس به صفر می‌رسد و شما از اعداد به دست آمده مطمئن خواهید بود. یکی از مواردی که شاید بعضی وقت‌ها به کارِ مدیران یک مجموعه بیاید، سابقه و تاریخچه ورود و خروج افراد از مجموعه است. نرم افزارهای حضور و غیاب با بهره مندی از بانک اطلاعاتی قدرتمند، امکان نگهداری آرشیو کاملی از ورود و خروج پرسنل را به شما می‌دهد. از این رو شایان ذکر است ویژگی منحصر به فرد و متمایزی که دستگاه‌های حضور و غیاب شرکت طلوع پردیس دارند، داشتن نرم افزاری حرفه‌ای است که در دو حالت تحت وب و ویندوزی، نسبت به نیازِ شما طراحی شده و پنل پرامکاناتی را در اختیار مدیران یک مجموعه قرار می‌دهد. در پنل مدیریت نرم‌افزار دستگاه حضور و غیاب تمامی آمار و ارقام مربوط به تردد پرسنل به صورت نموداری ثبت و نشان داده می‌شود. این آمار و ارقام به مدیران کمک می‌کند تا براساس آمار بدست آمده، تصمیم گیری‌های مناسب‌تری جهت بهبود روند کاری مجموعه‌شان داشته باشند.

از صفر تا صد در کنار شما هستیم

ممکن است شما هم جزو کارفرمایانی باشید که در گذشته از یک نمایندگی نامعتبر محصولی خریداری کرده و این نمایندگی خدمات پس از فروش مناسب اعم از نصب و راه‌اندازی، تعمیرات دستگاه و پشتیبانی و بروزرسانی نرم‌افزار‌های مربوط به دستگاه حضور و غیاب را به خوبی به شما ارائه نکرده باشد. در این صورت احتمالا با مشکلات متعددی روبرو شده اید. ما در شرکت طلوع پردیس مفتخریم اعلام کنیم که تمام دستگاه‌ها و خدمات‌مان را با بهترین کیفیت پشتیبانی کرده و پاسخگوی تمام دغدغه‌ها و مشکلات کارفرمایانی که از این خدمات استفاده می‌کنند هستیم. در این بین، هستند کافرمایانی که دستگاه‌های قبلی مجموعه‌شان جزو دستگاه‌های وارداتی بوده و شرکت تولیدکننده آن که در خارج از کشور ایران حضور دارد، به دلیل وجود مسائلی مثل تحریم و… از ارائه قطعات، پشتیبانی فیزیکی، تعمیر و سرویس دستگاه‌ها به مشتریان ایرانی هیچ خدماتی ارائه نمی‌کند. در این صورت، ایجاد کوچک‌ترین مشکلی برای این دستگاه‌ها عملاً به معنی پایان عمرشان بوده و شما دیگر نمی‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید. در طلوع پردیس این مشکل به هیچ وجه وجود ندارد و ما به عنوان نماینده رسمی برند باکیفیت و کره‌ای virdi در ایران، چه پیش از تحریم و چه بعد از آن اقدام به ارائه خدمات و سرویس‌ها به مشتریان خود کرده و می‌کنیم. شایان ذکر است ظاهر مدرن و جمع و جور دستگاه حضور و غیاب ویردی، یکی از مزیت‌های اصلی این دستگاه هاست. برای بسیاری از خریداران دستگاه‌های حضور و غیاب، شکل و ظاهر این دستگاه بسیار مهم بوده و ترجیح می‌دهند از دستگاه‌هایی در مجموعه خود استفاده کنند که کلاس کاری بالایی داشته باشد. اگر مواردی مثل صفحه نمایش و اندازه آن، نوع دکمه‌های بکار رفته روی دستگاه، ابعاد دستگاه، رنگ‌بندی و غیره برایتان مهم است حتما پیش از خرید آن‌ها را بررسی نموده تا در نهایت محصولی را خریداری نمایید که از نظر معیارهای فوق، کاملا با سلیقه شما و ساختار سازمان‌تان هماهنگ باشد. دستگاه‌های برند virdi از تمامی این معیارها برخوردار هستند.

خرید دستگاه حضور و غیاب از شرکت طلوع پردیس

به صورت کلی مدیران و کارفرمایانی که تصمیم به استفاده از دستگاه‌های کنترل تردد و سامانه‌ حضور و غیاب می‌گیرند، به دو گروه کلی تقسیم‌بندی شده و به دو شکل عمل می‌کنند.

گروه اول را مدیرانی تشکیل می‌دهند که به تازگی با دستگاه حضور و غیاب آشنا شده‌اند و اطلاعات تخصصی و کافی را درباره انواع این دستگاه‌ها و خدماتی که به واسطه آن‌ها ارائه می‌شود ندارند. این افراد بایستی توسط نمایندگان فروش شرکت‌های عرضه کننده سیستم حضور و غیاب به صورت کامل مورد تفهیم قرار بگیرند تا با اطلاعات و علم کامل اقدام به خرید نمایند. معمولا برای این دسته از مدیران و کارفرمایان، قیمت و هزینه‌ای که بابت خرید دستگاه‌های حضور و غیاب پرداخت می‌شود اولین و مهم‌ترین فاکتور برای خرید و انتخاب دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار آن می‌باشد. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به تازگی دستگاه‌های حضور و غیاب آشنا شده و تصمیم دارید خوش قیمت‌ترین و کارآمدترین دستگاه موجود در بازار را با توجه به نیاز و همچنین بودجه‌تان تهیه کنید، در جای درستی حضور دارید!

گروه دوم گروهی از مدیران هستند که قبلا دستگاه حضور غیاب را تهیه کرده و مدتی هم از آن استفاده کرده‌اند. اما در حال حاضر به دلایل مختلفی در کار با این دستگاه به مشکل خورده و قصد دارند دستگاه‌شان را تعویض و یا بروزرسانی کنند. برای مثال ممکن است دستگاه موردنظر این افراد دیگر توسط شرکت سازنده آن پشتیبانی نشده و عملاً امکان ارائه خدمات توسط آن شرکت وجود نداشته باشد. به این شکل اگر عملکرد سامانه حضور و غیاب با مشکل رو به رو شود، دستگاه بی‌استفاده و بدون فایده خواهد شد. پس به همین علت مدیر مجموعه تصمیم به تعویض دستگاه حضور و غیاب می‌گیرد. این مدیران معمولاً در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب جدید با انتخاب‌های متعدد و بعضاً گیج کننده‌ای روبرو می‌شوند. اگر شما هم جزو این افراد هستید، ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم!

 

گروه مهندسی طلوع پردیس یکی از مجموعه‌های برتر فعال در حوزه ارائه راه حل‌های امنیتی و مدیریتی مبتنی بر این تکنولوژی‌ها در ایران و خاورمیانه خواهد بود که مشتریان در انتخاب و پیاده‌سازی سیستم‌های امنیتی خود به آن مراجعه و اعتماد می‌کنند. برخی از ویژگی‌های متمایز این مجموعه عبارتند از:

بکارگیری دانش روز

در زمینه تکنولوژی‌های موجود

متخصصین مجرب

در زمینه طراحی سیستمی

پشتیبانی همه جانبه

از تمام محصولات ارائه شده

دارای نمایندگی رسمی

از شرکت‌های معتبر دنیا

مشاوره و آموزش رایگان

برای تمام محصولات

سوالات متداول

در این قسمت با پاسخ رایج‌ترین سوالاتی که توسط کاربران عزیز و محترم از تیم پشتیبانی ما پرسیده شده در خدمت شما هستیم.

بله، امکان انتقال اطلاعات کاربران تعریف شده در دستگاه virdi (اثرانگشت، چهره، کارت، رمز) به دستگاه های دیگر، از طریق ارتباط شبکه (و استفاده از نرم افزار unis) و استفاده از درگاه USB و یا SD Card وجود دارد.
در صورت قطع برق، اطلاعات تردد در دستگاه های حضور و غیاب Virdi به هیچ عنوان از بین نمی روند. حذف اطلاعات تردد دستگاه، تنها توسط کاربر Admin (مدیر) و از طریق خود دستگاه حضور و غیاب امکان پذیر است.
بله، از طریق فراهم کردن دسترسی اینترنت و انجام تنظیمات شبکه این امکان فراهم می شود.
بله، نصب تمام دستگاه های حضور و غیابی که دارای خروجی رله هستند، روی گیت های کنترل تردد و راهبندهای پارکینگ امکان پذیر است.

بله، در سری جدید دستگاه های حضور و غیاب، مدل ubio-x pro2 امکان شناسایی چهره کاربر از روی ماسک و الزام کاربر در استفاده از ماسک وجود دارد.

 خیر. نرم افزار حضور و غیاب، وضعیت تردد پرسنل و محاسبات مربوطه به حضور غیاب را (میزان کارکرد، اضافه کار، کسرکار، تاخیر و…) در اختیار شما قرار می دهد. برای محاسبه میزان حقوق و دستمزد پرسنل باید از نرم افزار مخصوص حقوق و دستمزد استفاده شود.

نصب دستگاه در محیط Outdoor بیرونی یا ، تابش مستقیم نور (خورشید یا لامپ و مهتابی)،قرارگیری در محیط دارای رطوبت و گرد و غبار زیاد، سرما یا گرمای بیش از حد و نزدیکی دستگاه به میدان مغناطیسی قوی میتواند عملکرد دستگاه را دچار اختلال کند.

در صورتی که سیستم ساعتزنی مجهز به تکنولوژی (Live Finger Detection) یا (شناسایی اثرانگشت زنده) باشد، امکان تقلب در سیستم با استفاده از مواد مختلفی مثل ژلاتین، پلاستیک، کاغذ، سیلیکون و… به هیچ عنوان وجود ندارد؛ چرا که تشخیص بر اساس زنده بودن بافت انجام میشود. تمام دستگاه های برند virdi به تکنولوژی LFD مجهز هستند. اطلاعات بیشتر را میتوانید در مقاله (اثر انگشت تقلبی چیست+ راههای جعل آن) مطالعه فرمایید.

در صورتی که جواب سوال‌تان در بین موارد فوق نبود، از طریق راه‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

خرید دستگاه حضور و غیاب با بهترین قیمت، دستگاه کنترل تردد و حضور غیاب Virdi، قیمت و مشخصات سیستم حضور و غیاب بیومتریک و کارتی، اتوماسیون حضور غیاب، سیستم حضورغیاب اثرانگشتی، لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب، ثبت تردد با اثر انگشت و کارت، خرید سامانه حضور و غیاب، نرم افزار حضور و غیاب، اتوماسیون اداری حضور و غیاب، خرید اتوماسیون کنترل تردد با قیمت مناسب

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (6 رای)
به بالا بروید