7 مزیت گیت کنترل تردد اتوماتیک چیست؟

در این مقاله خواهید آموخت

اگر شما یک خانه روستایی و یا یک کمپانی در قلب یک شهر بزرگ دارید، یک گیت اتوماتیک می تواند دارایی شما را تکمیل کند. وقتی اسم گیت کنترل تردد اتوماتیک می آید ممکن است شما خانه های مجلل و یا کارخانه های مخفی را تصور کنید.

به هر حال، این اجزای پیشرفته، بیش از هر چیز به صاحبان املاک این امکان را می دهد که از خانه ها، مشاغل و ساختمان ها و انبارهای خود محافظت کنند.

گیت کنترل تردد اتوماتیک
انواع گیت کنترل تردد اتوماتیک

الزام استفاده از گیت کنترل تردد اتوماتیک چیست؟

در این مقاله، ما هفت مزایایی که گیت کنترل تردد اتوماتیک به ارمغان می آورد را مطرح می کنیم.

1- کنترل بهتر فضا

اگر شما یک تکه زمین بزرگ داشته باشید و یا شغلی که مواد حساسی را اداره می کند، حتما نیاز دارید که بدانید چه کسانی در هر زمان در حال فعالیت و رفت و آمد در املاک شما هستند؟

با استفاده از یک گیت اتوماتیک، شما این امکان را دارید که سیستم کنترل تردد مجهز به رمز عبور، اثرانگشت، تشخیص چهره و یا کارت خوان نصب کنید. این سیستم ها می توانند کنترل دقیق تری از دسترسی به اموالتان را در اختیار شما قرار دهند.

2- ارتقای امنیت

به همراه کنترل بهتر فضا، گیت کنترل تردد نفر رو امنیت بیشتری را ارائه می دهد. در واقع شما با استفاده از کنترل بر این که چه کسی وارد سازمان شما می شود، می توانید امکان سرقت و خرابکاری را کاهش دهید.

شما همچنین می توانید از طریق یکپارچگی با سیستم های امنیتی و حراست، گیت های تردد خود را جزو بخشی از سیستم امنیت و هشدار خود کنید. در این صورت، سیستم امنیتی شما با ورود فرد غیر مجاز، هشدار خواهد داد.

3- حریم خصوصی گسترش یافته

به علاوه برای امنیت بیشتر، گیت ورود و خروج اتوماتیک می تواند محیط خصوصی بزرگ تری را برای شما فراهم کند. بیشتر گیت های تردد اتوماتیک، برای کاهش هر گونه خطر، در فاصله ی مشخصی از خانه و یا ساختمان اصلی قرار می گیرند.

4- راحتی بیشتر

اگر شما یک گیت مکانیکی یا دستی دارید، احتمالا میدانید که چقدر ممکن است کار را سخت کند، به طوریکه شما باید در هربار تردد، خودتان گیت را باز کنید، وارد شوید، و قبل از ادامه کارهایتان مجدد گیت را ببندید.

وقتی شما یک گیت تردد اتوماتیک داشته باشید کل پروسه فقط با زدن یک دکمه و یا خوانده شدن یک رمز و ارسال فرمان توسط دستگاه کنترل تردد، انجام خواهد شد. تعداد زیادی از گیت ها حتی قابلیت تشخیص عبور را دارند و به صورت خودکار بسته می شوند.

5- افزایش کلاس کاری

مجهز بودن به گیت کنترل تردد نفر رو، محل کار و یا منزل شما را از نظر بصری بسیار جذاب تر می کند. در محل کار این جذابیت با مدیریت و نظارت بر تردد مراجعان شما صورت می گیرد و در محل زندگی این جذابیت در محدود کردن تردد افراد ناشناس و مدیریت تردد مهمان ها نمود پیدا خواهد کرد.

6- افزایش ارزش املاک

وقتی که شما یک سیستم هشدار یا دزدگیر بر روی ماشین خود نصب می کنید، در واقع با این کار ارزش آن را بالا برده و حتی رنج قیمت آن را تغییر می دهید. دیدگاه مشابهی برای خانه و ساختمان های تجاری و مسکونی وجود دارد. زمانی که احتمال آسیب دیدن اموالتان را کاهش می دهید، در اصل به ارزش آن افزوده اید.

7- بهینه سازی ایمنی

یک گیت کنترل تردد اتوماتیک، علاوه بر امنیت بیشتر، ایمنی ملک شما را افزایش می دهد. برای مثال اگر شما در خانه بچه یا حیوان خانگی دارید که نمیخواهید بدون حضور شما وارد خیابان شوند، با استفاده از گیت کنترل تردد می توانید مانع این اتفاق شوید.

توجه داشته باشید که همه ی این ها سبب صرفه جویی در وقت و هزینه نیز خواهد شد. به عنوان جمع بندی و با توجه به مطالب گفته شده گیت های کنترل تردد مستقل از کاربرد آن ها در اماکن تجاری و یا مسکونی، باعث افزایش امنیت، حفظ حریم شخصی، تسلط بیشتر بر ورود و خروج افراد و نیز ثبت اتوماتیک هر گونه ترددی خواهد شد.

گیت ورود و خروج اتوماتیک تمام این مزایا را، بدون این که از اولویت های ملک شما استفاده شود، ارائه می دهند.گیت های تردد اتوماتیک در انواع مختلفی از جمله میله ای یا اهرمی، شیشه ای، باله ای یا پروانه ای گرفته تا الگوهای عجیب و غریب و تزئین شده، قابل ارائه هستند. همچنین گیت های تردد خودکار می توانند جهت استفاده ی بهینه از فضای موجود، سربخورند، بچرخند یا بلند شوند.

7 مزیت گیت کنترل تردد اتوماتیک
گیت ورود و خروج تمام قد مناسب برای اماکن امنیتی است.

به نظر شما گیت تردد اتوماتیک برای ملک شما مناسب است؟ کاربرد هر کدام از مدل های گیت کنترل تردد نفرو رو با توجه به نوع آن ها متفاوت است.

برای مثال گیت های میله ای و اهرمی بیشتر برای اماکن شلوغ و پر تردد مثل کتابخانه ها و دانشگاه ها مناسب هستند ولی گیت های کنترل تردد تمام قد، به دلیل ضربه پذیری بالایی که دارند، بیشتر برای اماکن امنیتی و روباز استفاده می شوند و عبور افراد غیر مجاز از آن ها غیر ممکن است.

کلام آخر

شرکت طلوع پردیس نماینده ی انحصاری انواع گیت های کنترل تردد برند تانسا (tansa)، ساخت ترکیه، شما را در انتخاب گیت مناسب ملکتان یاری می رساند. شما می توانید با توجه به ملک و نیاز شخصیتان و با شناخت و آگاهی از مشخصات گیت ها، گیت کنترل تردد اتوماتیک مورد نظر خورد را انتخاب و خریداری کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت شرکت طلوع پردیس، قسمت محصولات مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همچنین با خرید کالا از شرکت طلوع پردیس، از خدمات پس از فروش، از جمله نصب، گارانتی، آموزش و … بهره مند شوید.

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (2 رای)
به بالا بروید