راهنمای خرید دستگاه تشخیص چهره و مزایای این دستگاه

در این مقاله خواهید آموخت

یکی از بهترین راهکارها برای کنترل تردد پرسنل، خرید دستگاه تشخیص چهره است. در این مقاله راهنمای خرید دستگاه شناسایی چهره آورده شده است.این دستگاه دارای سیستم دوربین هوشمند تشخیص چهره مادون قرمز بوده و با کمک این سیستم قادر به شناسایی چهره افراد با سرعت بسیار بالایی می‌باشد.

به طوری که افراد مختلف در کسری از ثانیه توسط این سیستم شناسایی شده و حضور آن‌ها ثبت می‌شود. کیفیت دوربینی که در دستگاه تشخیص چهره کار گذاشته شده به قدری بالا است که حتی در محیط‌های تاریک و کم نور نیز قادر به شناسایی چهره افراد بوده و عوامل محیطی مثل نور، عینک یا ریش افراد و غیره در تشخیص آن خللی ایجاد نمی‌کند.face-detection-ac7000

خرید دستگاه تشخیص چهره

نحوه کار دستگاه تشخیص چهره بدین شکل است که فرد باید یک بار جلوی دستگاه ایستاده و چهره خود را ثبت کند. بدین شکل چهره او در حافظه دستگاه ثبت شده و در دفعات بعدی، برای ثبت چهره و حضور خود بدون این که دکمه‌ای را بفشارد، کافی است جلوی دوربین هوشمند این دستگاه قرار گرفته تا سیستم صورت وی را اسکن نموده و در زمانی کمتر از یک ثانیه چهره فرد را شناسایی کند.

بدین ترتیب تردد آن شخص ثبت شده و تمام این فرآیند در کمتر از چند ثانیه انجام می‌شود. از آن جایی که افراد برای ثبت چهره و حضور خود به کمک دستگاه تشخیص چهره نیاز به لمس هیچ دکمه‌ای ندارند، بنابراین از این دستگاه برای محیط‌های بهداشتی مثل آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی نسبت به سایر اماکن بیشتر استفاده می‌شود.

شایان ذکر است الگوریتم هوشمند این دستگاه به نحوی برنامه‌نویسی شده که تغییرات ظاهری مثل ریش، تغییر رنگ موها، اصلاح صورت، عینک و آرایش خانم‌ها تاثیری در شناسایی فرد نداشته و حضور وی را به خوبی و به راحتی ثبت می‌کند.

نحوه عملکرد دستگاه تشخیص چهره به چه شکلی است؟

عملکرد دستگاه تشخیص چهره دارای مراحل بسیار واضح و آسانی است که از ابتدا تا انتهای آن کمتر از یک دقیقه طول می‌کشد. به طور معمول در دستگاه‌های ثبت حضور و غیاب و کنترل تردد، ابتدا پرسنل و کارکنان باید اطلاعات خود را ثبت کرده و سپس به استفاده از این دستگاه‌ها مشغول شوند.

از این رو دستگاه تشخیص چهره نیز به همین شکل بوده و در قدم اول کارکنان باید چهره خود را در آن ثبت کنند. ثبت اولیه چهره در دستگاه تشخیص چهره فرآیندی است که طی آن شخص روبروی لنز دوربین دستگاه قرار گرفته و صورت خود را به گونه‌ای حرکت می‌دهد که تمام اجزای آن در سیستم هوشمند ثبت شود.

سپس با تکمیل ۱۰۰ درصد چهره، مشخصات او از قبیل نام، نام خانوادگی و شماره مخصوص وی در سیستم نیز ثبت شده و او می‌تواند از دستگاه تشخیص چهره برای ثبت حضور خود استفاده کند. به طوری که در هربار ورود به مجموعه کافی است صورت خود را روبروی دستگاه قرار داده تا دستگاه چهره او رو بشناسد. در صورت شناخت چهره، اطلاعات او روی مانیتور به نمایش درآمده و در سیستم ثبت می‌شود.

خرید دستگاه تشخیص چهره
دستگاه تشخیص چهره

مزایای خرید دستگاه تشخیص چهره چیست؟

دستگاه تشخیص چهره مزایای بسیاری زیادی دارد. در این قسمت به مهم‌ترین مزیت‌هایی که استفاده و خرید دستگاه تشخیص چهره برای مدیران مجموعه و استفاده کنندگان به همراه دارد اشاره کرده ایم.

1. دقت بسیار بالا

دقت بسیار بالا و سطح پایین دخالت فرد استفاده کننده، اولین مزیت این نوع دستگاه‌ها می‌باشد. همین مزیت سبب شده تا این دستگاه در حفظ امنیت اطلاعات، اجرا و نظارت بر قانون و کنترل تردد بیش از سایر دستگاه‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

2. نبود امکان تقلب وعدم اختلال در عملکرد

امکان تقلب و اختلال در تشخیص چهره در این دستگاه‌ها وجود نداشته و خیلی کم پیش می‌آید که دستگاه حضور شخصی را بجای فرد دیگر ثبت کند؛ از آن جایی که دستگاه‌های تشخیص چهره برای هر فرد امکان ثبت چهره را به صورت اختصاصی فراهم کرده است، از این رو تقلب در این روش بسیار بعید است.

3. سرعت عمل بسیار بالا

سرعت عمل این دستگاه‌ها در ثبت تردد و حضور افراد بسیار بالا می‌باشد. به طوری که تنها کافی است جلوی دوربین این دستگاه ایستاده تا چهره شما ثبت شود. تمام این فرآیند در کسری از ثانیه رخ داده و از این رو در وقت افراد داخل یک مجموعه صرفه جویی می‌شود.

4. تشخیص تغییرات چهره

یکی از بهترین ویژگی‌های دستگاه تشخیص چهره، این است که سیستم هوشمند این دستگاه تغییراتی که در صورت اشخاص رخ می‌دهد را مانند لنز گذاشتن، آرایش کردن، عینک گذاشتن، ریش گذاشتن و تغییراتی از این قبیل هیچ تاثیری در شناسایی دستگاه نداشته و دستگاه به راحتی می‌تواند افراد را با این ویژگی‌ها شناسایی کند.

از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره در چه مکان‌هایی استفاده کنیم؟

دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره جهت استفاده در محیط‌هایی مثل فضاهای کارگاهی، محیط‌های صنعتی مثل کارخانه ها، بخش‌های عمرانی مثل ساختمان سازی، تراشکاری، جوشکاری و به طور فضاهایی که افراد بنا به کارشان دارای اثر انگشت سالمی نبوده و یا نمی‌توانند از دستان خود برای احراز هویت استفاده کنند، بسیار مفید می‌باشد.

علاوه بر این مشاغل و حوزه ها، بسیاری دیگر از مشاغل هستند که پرسنل آن امکان استفاده فیزیکی از بدن خود برای انجام کارها نداشته و از این رو ثبت حضور و غیاب با استفاده از چهره برای آن‌ها بسیار مفید می‌باشد.

از این گذشته در مکان‌هایی مثل اداره‌جات و ارگان‌های دولتی، سازمان ها، وزارتخانه‌ها و محیط‌هایی که نیازمند ثبت هویت افراد و زمان ورود آن‌ها به صورت دقیق می‌باشند، خرید دستگاه تشخیص چهره می‌تواند خیال مدیریت را از بابت ورود کارمندان اصلی به داخل راحت کند. همان طور که در مزایای دستگاه تشخیص چهره گفتیم، امکان تقلب و اختلال در این دستگاه بسیار پایین بوده و تقریبا هیچکس نمی‌تواند الگوریتم هوشمند و پیچیده این سیستم‌ها را دور بزند.

مزایا خرید دستگاه تشخیص چهره
مزایا خرید دستگاه تشخیص چهره

صرفه جویی در هزینه و تسهیل کار مدیریت با دستگاه تشخیص چهره

استفاده و خرید دستگاه تشخیص چهره می‌تواند موجب صرفه جویی در هزینه‌های مجموعه شده و نگهداری دیتاهای حاصل از اطلاعات مربوط به ورود و خروج کارمندان را بسیار آسان‌تر نماید. استفاده از این سیستم‌ها نیازی به حضور نیروی انسانی نداشته و تمام اطلاعات به صورت تمام و کمال در دیتابیس ذخیره‌سازی می‌شود.

از این رو مدیریت مجموعه می‌تواند در هر زمان به این اطلاعات دسترسی داشته و بر اساس آن حقوق و مزایای کارمندان را تنظیم نماید.

محدوده قیمت دستگاه تشخیص چهره چقدر است؟

بسیاری از کاربران برای خرید دستگاه کنترل تردد، در ابتدا به قیمت آن توجه می‌کنند. از آن جایی که شرکت طلوع پردیس به عنوان نمایندگی برندهای مطرح خارجی در ایران فعالیت می‌کند، طبیعی است محصولات و خدماتی که توسط این مجموعه به کاربران عزیز ارائه می‌شود تحت تاثیر قیمت ارزهای خارجی مثل دلار، دچار نوسان شود.

از این رو پیشنهاد می‌کنیم برای استعلام دقیق قیمت دستگاه‌های تشخیص چهره، با شماره تلفن‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمائید.

لزوم خرید دستگاه تشخیص چهره برای سازمان و مجموعه در چیست؟

اگر مدیریت یک مجموعه را بر عهده داشته و تا به حال از دستگاه حضور و غیاب در سازمان خود استفاده نکرده اید، الآن وقت آن رسیده است که یکی از این دستگاه‌ها را برای مجموعه‌تان تهیه کرده و روی حضور و غیاب و تردد پرسنل کنترل کامل داشته باشید.

یکی از دلایل اصلی برای خرید دستگاه حضور و غیاب، این است که ثبت و نگهداری ساعت ورود و خروج پرسنل یک مجموعه و تهیه گزارش از این فعالیت‌ها به صورت دستی و با کمک نیروی انسانی بسیار وقت گیر بوده و اگر مدیری بخواهد برای تخصیص حقوق و دستمزد با کمک این اطلاعات عمل کند، کار بسیار دشوار و وقت گیری خواهد داشت.

از این رو اگر می‌خواهید کوچک‌ترین خطایی در محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان‌تان نداشته باشید، لازم است تا از یک دستگاه کنترل تردد استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما خرید دستگاه تشخیص چهره می‌باشد. این نوع دستگاه مزیت‌های زیادی داشته و می‌تواند در انجام هرچه سریع‌تر امور مربوط به حضور کارکنان و میزان بهره وری آن‌ها موثر واقع شود.

لزوم خرید دستگاه تشخیص چهره برای سازمان و مجموعه
لزوم خرید دستگاه تشخیص چهره برای سازمان و مجموعه

خرید دستگاه تشخیص چهره از سایت طلوع پردیس

شرکت طلوع پردیس یکی از معتبرترین شرکت‌های ایرانی در زمینه ارائه انواع دستگاه‌های کنترل تردد و حضور و غیاب می‌باشد. این شرکت محصولات متنوعی را به بازار این محصولات ارائه کرده و با دارا بودن ویژگی‌های ممتاز، همواره در مسیر کسب رضایت مشتریان قدم برمی دارد. برخی از پرفروش‌ترین محصولات و دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره که توسط شرکت طلوع پردیس به فروش می‌رسد، شامل لیست زیر می‌شود:

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد AC-7000

دستگاه حضوروغیاب و کنترل تردد UBio-X Pro Lite

دستگاه حضوروغیاب و کنترل تردد UBio-X Pro

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد UBio-X Pro2

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد UBio-X Iris

دستگاه حضوروغیاب و کنترل تردد UBio-X Face

تمام این محصولات دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی بوده و از خدمات گارانتی و وارانتی بهره‌مند می‌باشند. از این رو اگر قصد خرید دستگاه تشخیص چهره را برای مجموعه خود دارید، همین حالا با شماره تلفن ۸۸۳۱۲۰۱۰ تماس حاصل کرده و از خدمات بی‌نظیر طلوع پردیس در این حوزه بهره‌مند شوید.

شایان ذکر است قیمت این دستگاه‌ها در شرکت طلوع پردیس به نسبت سایر مراکز مناسب‌تر بوده و خدمات مشاوره‌ای پیش از فروش همکاران ما، به شما کمک می‌کند انتخاب بهتری در خرید خود داشته باشید.

در حال ارسال
نظرات کاربر
2.5 (2 رای)
به بالا بروید