نرم افزار جدید UBio Alpeta

در این مقاله خواهید آموخت

رونمایی از نرم افزار جدید حضوروغیاب و کنترل تردد UBio Alpeta شرکت Virdi

 

نرم افزار جدید UBio Alpeta

شرکت Virdi کره جنوبی فعال در زمینه ارائه سخت افزار و نرم افزارهای حضوروغیاب و کنترل تردد، در اواخر سال 2019 از محصول نرم افزاری جدید خود به نام UBio-ALpeta رو نمایی کرد.

UBio-ALpeta با رابط گرافیکی کاربر پسند (user friendly) از تکنولوژی جدید پردازش فوق العاده سریع استفاده میکند به طوریکه بیش از 1.000.000 تمپلیت را در کم تر از 0.4 ثانیه شناسایی نموده و در عین حال قادر به مدیریت ارتباط، میان 2000 ترمینال و 400.000 کاربر به طور همزمان می باشد.  همچنین به منظور دسترسی سریع کاربر به اطلاعات، داشبرد های گرافیکی متنوع ایجاد شده است.

این نرم افزار کاملا منعطف و با قابلیت توسعه مبتنی بر وب بوده و بمنظور کاربری های گوناگونی از جمله حضور و غیاب، کنترل دسترسی، مدیریت میهمان، مدیریت پارکینگ، مدیریت سیستم های نظارت تصویری و … مورد استفاده قرار میگیرد.

ALpeta با ویندوز 10 و مرورگر های متنوع (Chrome-Firefox-IE-Opera-Edge) سازگار بوده و با استفاده از  web API استاندارد و با ابزار exbuilder امکان توسعه و تست آنلاین به منظور انواع شخصی سازی و ایجاد یکپارچگی در اختیار کاربر قرار میدهد. همچنین قابلیت یکپارچگی و ارتباط با انواع سیستم های BMS، VMS و سایر سیستم های امنیتی وجود دارد.

نرم افزار Ubio-alpeta قابلیت ارتباط با دیتابیس SQL  را دارد. همچنین امکان انتقال اطلاعات از دیتابیس unis به دیتابیس alpeta امکان پذیر است.

این نرم افزار در لایسنس های متنوع (Lite-Standard-Premium-Enterprise) ارائه میگردد.

لازم به توضیح است این نرم افزار امکان برقراری ارتباط  با دستگاه های حضور غیاب و کنترل دسترسی برند Virdi و Nitgen را دارد.

UBio-Alpeta license

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (2 رای)
به بالا بروید