راهنمای خرید گیت تردد شیشه‌ ای

در این مقاله خواهید آموخت

خرید گیت تردد شیشه‌ ای به شما کمک می‌کند نظارت بهتری بر رفت و آمدها و تردد افراد در قسمت ورودی و خروجی محیط مدنظرتان داشته باشید. اطلاع از اهمیت استفاده از گیت شیشه‌ای با توجه به مزایای این محصول شما را در زمینه خرید گیت شیشه‌ ای تانسا Tansa از شرکت طلوع پردیس کمک می‌کند. در ادامه همراه ما باشید.

اهمیت استفاده از گیت کنترل تردد

امروزه در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که رفت و آمد افراد در آن به شدت افزایش یافته است. به طوری که در تمامی مکان‌های عمومی و سازمان‌هایی که به طور روزمره با آن‌ها ارتباط داریم، می‌بینیم که جمعیت بسیار زیادی در حال رفت و آمد بوده و این رفت و آمد تحت کنترل شخص یا سیستم خاصی نمی‌باشد.

در این میان اگر فرد یا گروهی قصد داشته باشد کنترل عبور و مرور این افراد را زیر نظر داشته باشد باید از دستگاه‌هایی استفاده کند که مخصوص این کار است. چراکه کنترل و زیر نظر گرفتن رفت و آمد افراد به وسیله نیروی انسانی و به صورت غیر اتوماتیک، فرآیند هزینه‌بر و زمان‌بری است که تقریباً غیرممکن به نظر می‌رسد.

از این رو دستگاه‌های اتوماتیک کنترل تردد به شما کمک می‌کند با صرف هزینه کم بتوانید عبور و مرور افراد مختلف به یک محیط را کاملا کنترل کرده و بر آن اشراف داشته باشید وجود سیستم‌هایی مثل گیت کنترل تردد کمک بسیار زیادی به ایجاد نظم و امنیت در قسمت درب ورودی ادارات و ساختمان‌های اداری، ساختمان‌های صنعتی، بانک ها، ارگانهای دولتی، سازمان‌ها و شرکت‌ها و بسیاری از امکان ورزشی و تفریحی می‌کند.

همچنین وجود این سیستم به کارکنان پذیرش و حراست جهت پذیرش ارباب رجوع و پرسنل کمک کرده و باعث می‌شود فرآیند ورود کارفرما، ارباب رجوع یا مشتری به داخل یک محیط با امنیت بیشتری صورت پذیرد.

خرید گیت شیشه‌ ای
گیت کنترل تردد اهرمی

نصب و راه اندازی گیت کنترل تردد شیشه ای چگونه است؟

بسیاری از مکان‌ها به دلیل شرایط خاصی که در فضای داخلی‌شان حاکم است، در زمینه کنترل تردد و رفت و آمدهایی که مشتریان و ارباب رجوع به آن دارند حساسیت زیادی به خرج داده و با تعبیه سیستم‌هایی که قادرند این رفت و آمدها را کنترل نمایند، سعی در زیرنظر داشتن تمام فعالیت‌ها در قسمت ورودی و خروجی دارند.

در این فضاها تردد افراد بسیار حساس و با اهمیت بوده و قسمت حراست و نگهبانی نیز مسئولیت بسیار بزرگی را برای کنترل ورود و خروج درب‌ها بر عهده دارد.از این رو استفاده از ابزاری که بتواند در زمینه امنیت این گونه فضاها، نگهبان و حراست را یاری کرده و به آن‌ها در انجام هرچه صحیح‌تر کارشان کمک کند، یکی از لازمه‌های اصلی شرکت‌ها و سازمان‌هایی است که در این رابطه می‌کوشند تا بهترین نتیجه حاصل شود.

گیت کنترل تردد شیشه ای، یکی از سیستم‌هایی است که علاوه بر کاهش فشار بر روی نیروی انسانی، سطح کیفی نظارت را به واسطه وجود سیستم‌های تمام اتوماتیک با خطای بسیار کم افزایش می‌دهد.

این گیت برای کمک به حفظ حریم شخصی و فضای ایمنی بسیار مناسب و کارآمد بوده و شما عزیزان می‌توانید با صرف هزینه نه چندان زیاد، این گیت‌های باکیفیت و حرفه‌ای را برای سازمان یا شرکت خود خریداری و استفاده نمایید. گیت تردد شیشه‌ ای وسیله‌ای است که در طولانی مدت، مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

این گیت‌ها بر ورود و خروج افراد به مکان‌های خاص و دسترسی آن‌ها برای استفاده از امکانات مختلف نظارت کامل داشته و مشخص می‌کنند که چه کسی اجازه ورود و دسترسی به مکان‌های مشخص شده را داشته باشد. گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای که در کمپانی تنسا Tansa تولید می‌شود، یکی از بهترین مدل‌های این محصول در بازار بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. شما می‌توانید مزایای این سیستم را در ادامه بررسی کنید.

گیت تردد شیشه‌ای مدل تنسا
گیت تردد شیشه‌ای مدل تانسا در مکان های عمومی

مزایای گیت کنترل تردد شیشه‌ای Tansa چیست؟

همان طور که گفته شد، گیت کنترل تردد شیشه‌ای یکی از سیستم‌های هوشمند و فوق العاده کاربردی است که در بخش ورودی و خروجی محل‌های پر تردد و شلوغ نصب و استفاده می‌شود. این گیت‌ها دارای مزایای زیادی هستند که در این قسمت تعدادی از آن‌ها را بیان کرده ایم. از این رو، برخی از مزایای گیت کنترل تردد شیشه‌ای عبارتند از:

  • افزایش ضریب امنیت در بخش ورودی و خروجی سازمان ها، ادارات و فضاهای تجاری و تفریحی
  • تسهیل امور مربوط به کنترل تردد و بررسی بدنی کاربران در بخش ورودی
  • امکان اتصال به انواع دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد با تکنولوژی تشخیص چهره، عنبیه، اثرانگشت، کارت و رمز
  • تسهیل وظایف مربوط به بخش حراست و نگهبانی
  • افزایش سرعت تردد در بخش‌های ورودی و خروجی
  • امکان تعریف شروط مختلف برای ورود یا خروج افراد از یک محیط
  • امکان اتصال سیستم امنیتی گیت کنترل تردد به سرور مرکزی سازمان
  • و موارد دیگری که در هنگام استفاده از این سیستم با آن‌ها آشنا خواهید شد.

در حال حاضر گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای با امکانات مختلفی در بازار این محصول وجود داشته و هر کدام از گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد خود هستند. از این رو شما به عنوان مشتری می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود و چگونگی دسترسی افراد به محل مورد نظر، از گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ ای مختلفی بازدید و آن‌ها را خریداری نمایید.

این گیت‌ها برای مدیریت و کنترل افراد در مکان‌های پر ترددی مثل ایستگاه‌های مترو، استادیوم‌های ورزشی، مراکز تجاری، ادارات و سازمان‌های دولتی و سایر مکان‌های خاص و امنیتی به کار گرفته می‌شود.

دستگاه کنترل دسترسی شیشه ای

گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ ای با اتصال به نرم افزارهای مخصوصی که در کنار این دستگاه‌ها ارائه می‌شود، قادر به ارائه آمار دقیق ورود و خروج بوده و می‌توانند شروط مختلفی را برای رد شدن افراد از درب ورودی ایجاد کنند. همان طور که از نام این گیت‌ها پیداست، بدنه گیت کنترل تردد شیشه‌ ای از شیشه مقاوم و بسیار محکمی ساخته شده است که استحکام بالایی در برابر ضربه و شکستگی دارد.

درب این نوع گیت‌ها به صورت اسلایدی یا باله‌ای ساخته شده و به دلیل استفاده از شیشه در ساخت آن ها، نمای بسیار زیبایی هم دارند. شایان ذکر است این نوع گیت‌ها به دلیل پوشش کاملی که از شیشه دارند، باعث جلوگیری از عبور افراد از زیر یا اطراف گیت شده و ضریب امنیتی محیط شما را تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد.

شما عزیزان می‌توانید گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای را می‌توان به صورت خطی کنار یکدیگر قرار داده تا مسیر خطی بزرگی را برای تردد افراد به وجود آورید. این گیت‌ها گزینه مناسبی برای کنترل افراد درمکان‌های شلوغ و پر تردد مثل ایستگاه‌های مترو، قطار و فرودگاه‌ها می‌باشند. اگر به دنبال یک سیستم امنیتی شیک و مدرن با قابلیت‌های فراوان هستید، ما به شما خرید گیت کنترل تردد شیشه‌ای را پیشنهاد می‌کنیم.

استفاده از گیت کنترل تردد شیشه‌ای در سازمان ها و ادارات
گیت کنترل تردد شیشه ای در سازمان ها و ادارات

خرید گیت شیشه‌ای تنسا Tansa در ایران

همان طور که گفته شد گیت کنترل تردد شیشه‌ای همانند یک نگهبان ورودی عمل کرده و با شناسایی افراد و کنترل اجازه تردد هر شخص، مسیر عبور و مرور را برای آن‌ها باز و بسته می‌کند. بدین ترتیب اگر فردی قصد داشته باشد بدون رعایت شرایط و قوانین حاکم در یک اداره یا سازمان وارد آن شود، این گیت‌ها مانع از ورود آن فرد می‌شوند. گیت کنترل تردد شیشه‌ای معمولا دارای امکاناتی از قبیل سیستم تشخیص حریق، بردهای الکترونیکی هوشمند، حسگرهای قدرتمند، نمایشگر وضعیت و… می‌باشند.

همچنین تنظیمات و کانفیگ گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای به وسیله نرم افزارهای مخصوص صورت می‌پذیرد. از آن جایی که وجود این گیت‌ها برای افزایش سطح امنیت و نظم یک سازمان بسیار مهم و حیاتی است، بنابراین بهتر است از محصولاتی استفاده کنید که در شرکت‌های معتبر و حرفه‌ای ساخته شده و با پشتیبانی همه جانبه و تکنسین‌های باتجربه خود، همواره خدمات به روز و همیشگی را به شما عزیزان ارائه نمایند.

شرکت طلوع پردیس یکی از شرکت‌های فعال در زمینه نصب و راه اندازی انواع سیستم‌های امنیتی است که با تکیه بر سال‌ها تجربه خود، سابقه همکاری با ده‌ها برند و سازمان مختلف را در کارنامه خود ثبت کرده است. این شرکت نماینده انحصاری برند تانسا (Tansa) در کشور ایران بوده و محصولات این شرکت ترکیه‌ای را به بهترین شکل ممکن و با خدمات پس از فروش عالی به مشتریان عزیز عرضه می‌کند.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد خرید گیت کنترل تردد شیشه‌ای از یک کمپانی معتبر و باسابقه را دارید، پیشنهاد می‌کنیم سری به صفحه محصولات طلوع پردیس زده و از گیت‌های کنترل تردد شیشه‌ای مختلف ما دیدن نمایید. برای دسترسی بهتر به این محصولات، از طریق لینک‌های زیر اقدام نمایید:

صفحه محصولات گیت شیشه ای


گیت کنترل تردد شیشه‌ای مدلLTOP101

گیت کنترل تردد شیشه‌ای مدلLTOP111

گیت کنترل تردد شیشه‌ای مدل LTOP201

گیت کنترل تردد شیشه‌ای مدلLTOP301

گیت کنترل تردد شیشه‌ای مدلLTOP401

گیت کنترل تردد شیشه‌ای مدلLTOP501

جهت تماس با کارشناسان فروش طلوع پردیس، با شماره تلفن ۸۸۳۱۲۰۱۰ در تماس باشید.

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (2 رای)
به بالا بروید